HOME O FIRMIE NASZE REALIZACJE KONTAKT www.FirmaKonarski.pl
     
Zakup tej fazowarki został przeprowadzony przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Potrzebujesz pomocy, masz pytania odnośnie naszych produktów i usług, chciałbyś wiedzieć o nas więcej? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy.


Od początków średniowiecza gotyckie okna katedr, kościołów i zamków zdobiły kolorowe witraże. Witraże te składały się z małych elementów szklanych łączonych za pomocą ołowianych ramek. Niestety technologia jak i materiały były bardzo drogie i dlatego witraże przez długie wieki były oznaką zamożności.

My proponujemy Państwu nowoczesną formę witraży. Nowa technologia polega na naklejeniu taśmy ołowianej oraz kolorowych folii na jedną taflę szkła. Kształt witraży uzyskuje się poprzez obustronne naklejenie taśmy ołowianej i kolorowych kawałków folii, dzięki czemu uzyskuje się wielobarwność mozaiki.

Nasza firma posiada bogatą bibliotekę wzorów, a dla wymagających klientów proponujemy wykonanie indywidualnych, niepowtarzalnych wzorów.

Przykłady, wzory witraży.
               

Dzięki niskim kosztom nowej technologii i materiałów stosowanie witraży stało się bardzo modne i powszechne. Nowoczesne materiały są odporne na warunki atmosferyczne, tak więc można je z powodzeniem stosować w przeszkleniach zewnętrznych. Podobieństwo oferowanych przez nas nowoczesnych witraży do tradycyjnych pozwala na stosowanie ich również w obiektach zabytkowych.


 

 

   

Copyright © KONARSKI Sp.j. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie treści, zdjęć, form i wzorów przedstawionych
produktów jest zabronione i chronione przez prawo.

O FIRMIE REALIZACJE SPRZEDAŻ DYSZ KONTAKT