HOME O FIRMIE NASZE REALIZACJE KONTAKT www.FirmaKonarski.pl
     
Zakup tej fazowarki został przeprowadzony przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Potrzebujesz pomocy, masz pytania odnośnie naszych produktów i usług, chciałbyś wiedzieć o nas więcej? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Parę słów o naszej firmie


Nasza firma powstała w 1989 roku. Na początku był to malutki zakładzik szklarski zajmujący się głównie usługami, ale dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestycjom przekształcił się w duży, profesjonalny zakład. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala na szybkie i profesjonalne wykonywanie obróbki szkła i luster. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z większych tego typu zakładów w kraju.

Używamy jedynie najwyższej jakości szkła i luster renomowanych, światowych firm. Zajmujemy się kompleksową obróbką szkła i luster. Na życzenie klienta zdobimy nasze wyroby listwami i kształtkami, wykonujemy witraże oraz piaskujemy określone wzory na szkle i lustrach. Jako nieliczni w Polsce zdobimy szkło metodą sitodruku UV.


Nasz obecny zakład F.W. KONARSKI

Dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy wstanie sprostać wymaganiom większości klientów. Gotowe wyroby dowozimy do odbiorcy własnym transportem. Dla uatrakcyjnienia naszej produkcji staramy się wprowadzać różne nowości w zakresie zdobienia i wykończenia wyrobów. Współpracujemy z wieloma fabrykami mebli i producentami stolarki okienno-drzwiowej znanymi na polskim i zagranicznym rynku.

Naszym hasłem jest zadowolenie klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

 

   

Copyright © KONARSKI Sp.j. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie treści, zdjęć, form i wzorów przedstawionych
produktów jest zabronione i chronione przez prawo.

O FIRMIE REALIZACJE SPRZEDAŻ DYSZ KONTAKT