HOME O FIRMIE NASZE REALIZACJE KONTAKT www.FirmaKonarski.pl
     
Zakup tej fazowarki został przeprowadzony przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Potrzebujesz pomocy, masz pytania odnośnie naszych produktów i usług, chciałbyś wiedzieć o nas więcej? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Grafika ze szkłem. Glass protection 4.1.


PRODUKT
Proponowany produkt składa się ze szkła bezbarwnego grubości 4 mm, odpowiednich foli PCV zadrukowanych cyfrowo UV i złączonych ze szkłem w sposób trwały laminatorem w temperaturze 110 stopni Celsjusza.
- baza zdjęć to płyta CD dostarczona przez dostawcę lub zdjęcia wybrane ze zbiorów klienta i przekazane dostawcy. Baza zdjęć jest ciągle powiększana, a aktualne grafiki są do wglądu u dostawcy. Wymagana rozdzielczość zdjęć jest uzależniona od wymiarów końcowych gotowej szyby. Grafiki mogą również pochodzić z serwisu www.fotolia.pl
- wymiary w [mm]:
minimalny wymiar szkła z grafiką - 100mm x 100mm
maksymalny wymiar szkła z grafiką - 1340mm x 2900mm
- GLASS PROTECTION 4.1 posiada atest świadczący o tym, że szkło jest bezpieczne (po pęknięciu nie rozpada się na kawałki, lecz trzyma się folii dekoracyjnej)

Przykłady zastosowania    
     zdjęcia zdjęcia zdjęcia lub grafika
z tekstem

 

ZASTOSOWANIE
Grafika 4.1 stosowana jest jako wypełnienie ramek aluminiowych; systemów drzwi
przesuwnych, drzwiczek meblowych, wypełnienie przestrzeni pomiędzy meblami
kuchennymi.
Możliwości innego zastosowania: zdjęcia rodzinne o dużych wymiarach, obrazy dekoracyjne, regulaminy do urzędów i innych obiektów użyteczności publicznej.
W zasadzie możliwości wykorzystania szkła GLASS PROTECTION 4.1 jest bardzo wiele, w zależności od wyobraźni klienta.

PARAMETRY JAKOŚCIOWE
Technika pracy maszyny drukującej uv o bardzo dobrych parametrach jakościowych
druku i laminowania za szkłem jest procesem długotrwałym. Z oceny specjalistów
z tej dziedziny określeniem "dobrze wykonanego zlecenia" jest ocena końcowego
klienta poprzez dany przelicznik:

KLIENT DECYDUJĄCY SIĘ NA DRZWI SZAFY PRZESUWNEJ LUB FRONTÓW MEBLOWYCH Z GRAFIKĄ 4.1 BEZPIECZNĄ DOPUSZCZA MIKRO PYŁKI GROMADZĄCE SIĘ NA FOLII ZADRUKOWANEJ. TEN SKUTEK PRODUKCJI JEST ZNIKOMY I WYSTĘPUJE BARDZO RZADKO . KLIENT PO ZAMONTOWANIU DRZWI PRZEZ PRODUCENTA SZAFY
DOKONUJE OCENY TECHNICZNEJ I WIZUALNEJ GRAFIKI.
- PRZYKŁAD. SZAFA O WYMIARACH WYSOKOŚĆ 2500 MM SZEROKOŚĆ 3000 MM ODLEGŁOŚĆ KLIENTA OD SZAFY TO 1500 MM. REASUMUJĄC POŁOWA SZEROKOŚCI SZAFY JEST ODLEGŁOŚCIĄ OCENY KLIENTA OD KOŃCOWEGO PRODUKTU. PARAMETRY JAKOŚCIOWE DOTYCZĄ PRODUKTU KTÓRY JEST BARDZO DUŻYCH WYMIARÓW I OCENA Z BLISKA NIE PROWADZI ROSZCZEŃ REKLAMACYJNYCH.
WIĄŻE SIĘ TO RÓWNIEŻ Z POLEM WIDZENIA KLIENTA OGARNIĘCIA CAŁEJ SZAFY WZROKIEM, NIE ELEMENTU.

Przykłady zastosowania

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
Klient drogą e-mail lub fax wysyła zamówienie, w którym określa wymiary i numer grafiki ze zbioru dostawcy lub z własnych zbiorów w wymaganej rozdzielczości. Dostawca przesyła informacje o możliwości wykonania oraz wycenę danego zamówienia.
Zdjęcia mogą pochodzić z serwisu www.fotolia.pl lub może to być każde zdjęcie własne
klienta o parametrach potwierdzonych przez grafika Firmy.

SKŁADANIE REKLAMACJI NALEŻY DOKONYWAĆ W SPOSÓB OPISANY W PN-F-06001, KTÓRA METODYKĘ OCENY WZROKOWEJ OKREŚLA NASTĘPUJĄCO:
„Powierzchnie oceniane powinny być w takim położeniu, w jakim znajdują się w meblu w trakcie użytkowania i jasno oświetlone światłem równomiernie rozproszonym. Oceniający powinien patrzeć na powierzchnię z odległości użytkowej tj. 0,5 do 1m pod dowolnym kątem. Zaleca się, aby oceniający w trakcie oceny zmieniał kąt, pod którym ogląda powierzchnię (element pozostaje nieruchomy). Wpływ na końcowy wynik oceny mogą mieć tylko wady widoczne przy zachowaniu opisanych warunków"

 
 
 
 

 

 

   

Copyright © KONARSKI Sp.j. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie treści, zdjęć, form i wzorów przedstawionych
produktów jest zabronione i chronione przez prawo.

O FIRMIE REALIZACJE SPRZEDAŻ DYSZ KONTAKT