HOME O FIRMIE NASZE REALIZACJE KONTAKT www.FirmaKonarski.pl
     
Zakup tej fazowarki został przeprowadzony przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Potrzebujesz pomocy, masz pytania odnośnie naszych produktów i usług, chciałbyś wiedzieć o nas więcej? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Piaskowanie


Piaskowanie jest procesem mechanicznym polegającym na nadaniu tafli szkła, przy pomocy strumienia piasku, szorstkiej, matowej powierzchni. Ta metoda pozwala na matowanie całej powierzchni tafli szklanych. Piaskować można również określone wzory na całości lub części szyby.

Szkło i lustra zdobione metodą piaskowania mają zastosowanie w przeszkleniach okiennych, meblarstwie, wykańczaniu wnętrz, kamieniarstwie, reklamie wizualnej itd.

W naszej ofercie znajduje się kilka tysięcy wzorów do piaskowania. Aplikacje można częściowo lub w całości łączyć ze sobą, co pozwala na uzyskanie nieograniczonej ilości wzorów. W naszym studiu graficznym wykonujemy również wzory na indywidualne zamówienia klientów.

 

Przykłady, wzory piaskowania.
     

Bardzo atrakcyjnym i trwałym sposobem zdobienia szkła jest piaskowanie 3D zwane również rzeźbieniem w szkle. Proces ten polega na głębokim, zwykle od 1 do kilku milimetrów, piaskowaniu szkła. Oczywiście grubość piaskowania jest zależna od grubości szkła a tym samym powstałe wzory są bardzo realistyczne.

Dzięki piaskowaniu 3D możemy uzyskiwać niepowtarzalne wzory na szkle matowym lub przeźroczystym, które w połączeniu ze światłem tworzą niezwykle atrakcyjne efekty wizualne.

Przykłady, wzory piaskowania 3D.   


 

 

   

Copyright © KONARSKI Sp.j. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie treści, zdjęć, form i wzorów przedstawionych
produktów jest zabronione i chronione przez prawo.

O FIRMIE REALIZACJE SPRZEDAŻ DYSZ KONTAKT